AIKATAULUT JA OHJELMA

SATAMATORIN OHJELMA

 

 

 

 

Torstai 2.8

17:00 Miesten alkusarja
18:00 Miesten alkusarja
19:00 Naisten alkusarja
20:00 Naisten alkusarja

Perjantai 3.8

12:00 Naisten alkusarja
13:00 Naisten alkusarja
14:00 Miesten alkusarja
15:00 Miesten alkusarja
16:00 Naisten alkusarja
17:00 Naisten alkusarja
18:00 Miesten alkusarja
19:00 Miesten alkusarja
20:00 Naisten jatkosarja
21:00 Naisten jatkosarja

22:15 Tanssiryhmä Freeztyle esiintyy
23:00 Kasmir esiintyy

Lauantai 4.8

10:00 Miesten jatkosarja
11:00 Miesten jatkosarja
12:00 Naisten ottelu pääsystä finaaliin
13:00 Naisten ottelu pääsystä finaaliin
14:00 Miesten ottelu pääsystä finaaliin
15:00 Miesten ottelu pääsystä finaaliin
16:00 Miesten pronssiottelu
17:00 Naisten pronssiottelu

18:30 Hyväntekeväisyysottelu

20:00 Naisten finaali
21:00 Miesten finaali

22:00 Palkintojen jako
22:15 Seremoniatanssi
22:30 Muotinäytös
23:00 Abreu