SATAMATORIN AIKATAULU

PERJANTAI 2.8.
11:30 Naisten alkusarja
12:15 Naisten alkusarja
13:00 Naisten alkusarja
13:45 Naisten alkusarja
14:30 Naisten alkusarja
15:15 Naisten alkusarja
16:00 Miesten alkusarja
17:00 Miesten alkusarja
17:30 Savo Volleyn musiikkivideon julkistus
18:00 Näytösottelu
18:45 Beach suliksen SM miesten finaali
19:30 Beach suliksen SM naisten finaali
20:15 Tanssiesitys
20:45 Show @studioalext.
21:30 Stig
23:00 Stereo
LAUANTAI 3.8.
11:30 Miesten alkusarja
12:15 Miesten alkusarja
13:00 Miesten alkusarja
13:45 Miesten alkusarja
15:00 Naisten välierä
16:00 Naisten välierä
17:00 Miesten välierä
18:00 Miesten välierä
19:00 Naisten finaali
20:00 Miesten finaali
21:00 Palkintojen jako
21:15 Tanssiryhmä Freeztyle
21:30 DJ Amanda Harkimo
23:00 Pete Parkkonen