Aikataulut ja ohjelma

3.8.2017 Torstai


LEKA Volleyn järjestämä firmaturnaus
(VIP alue auki kaikille vieraille)

14.00 - 21.00 Beach Volley ottelut
 

4.8.2017 Perjantai

9.00 - 10.00 Alkusarja, miehet
10.00 - 11.00 Alkusarja, miehet
11.00 - 12.00 Tauko
12.00 - 13.00 Alkusarja, naiset
13.00 - 14.00 Alkusarja, naiset
14.00 - 15.00 Alkusarja, naiset
15.00 - 16.00 Alkusarja, naiset
16.00 - 17.00 Alkusarja, miehet
17.00 - 18.00 Alkusarja, miehet
18.00 - 19.00 Alkusarja, naiset
19.00 - 20.00 Alkusarja, naiset
20.00 - 21.00 Alkusarja, miehet
21.00 - 22.00 Alkusarja, miehet
22.00 - 22.45 Sunsets Ceremony Goes Symphony
22.45 - 24.00 Chuck Lazer


Sunsets Ceremony Goes Symphony

J. Strauss II: Lepakko-alkusoitto
Beethoven: Sinfonia nro 5, I osa
Heino Kaski: Preludi
Sibelius: Finlandia
Ravel: Bolero

5.8.2017 Lauantai

10.00 - 11.00 Välierä, miehet
11.00 - 12.15 Välierä, miehet
12.15 - 13.15 Välierä, naiset
13.15 - 14.30 Välierä, naiset
14.30 - 15.45 Pronssiottelu, miehet
15.45 - 17.00 Pronssiottelu, naiset
17.00 - 18.00 Hyväntekeväisyysottelu
18.00 - 19.15 Finaali, miehet
19.15 - 20.30 Finaali, naiset
20.30 - 21.00 Oheisohjelmaa
21.00 - 21.30 Muotinäytös (Studio Alex T.)
21.30 - 22.30 Jukka Poika
22.30 - 23.00 Tauko
23.00 - 24.00 Krista Siegfrieds